Al Manama Trading LLC

Морські та авіа перевезення

Китай ОАЕ Росія Україна

Об'єднані Арабські Емірати
тел: +971558925797

Україна
тел: +380487434290

Росія
тел: +74951338607

Китай
тел: +8615521030111

Послуги

Компанія Al Manama Trading L.L.C. здійснює доставку посилок з  ОАЕ  у будь-яку точку України морським  та авіа транспортом через:

  •  Морські порти: порт Рашид, порт Жабел Алі
  •  Аеропорти: Міжнародні аеропорти в Абу-Дабі, Дубаї, Шарджі, Рас аль-Хаймі, Фуджайрі та Алейні, Гуанчжоу, Пекіна.

Міжнародні експрес відправлення посилок користується великим попитом серед клієнтів, які купують товари в Об'єднаних Арабських Еміратах та Китаї. є швидкість та зручність послуги, включаючи митне очищення посилки.

Способи доставки посилок  з  ОАЕ та Китаю:

 1. Доставка посилок  посилок  авіа і морем з  ОАЕ  від дверей до дверей

Кур'єр від Al Manama Trading L.L.C. самостійно забирає посилку з місця, яке вказує клієнт і доставляє її до розподільчого центру складу в Шарджі ОАЕ, Гуанчжоу Китай. Потім посилка упаковується (згідно з вимогами доставки), оформляються супровідні документи згідно з правилами пересилання міжнародних експрес відправлень та пересилається в Україну. Після приходу посилки на Україну товар проходить митне відчищення і відправляється на склад тимчасового зберігання в Одесі. Після цього товар доставляється кур'єром клієнту.

 2. Доставка посилок  авіа та морем з ОАЕ та Китаюзі складу до складу

Клієнт самостійно надсилає товар на розподільчий центр Al Manama Trading L.L.C. у Шарджі ОАЕ, Гуанчжоу Китай. Потім посилка упаковується, оформляються супровідні документи, згідно з правилами пересилання міжнародних експрес відправлень та пересилається на Україну. Після приходу посилки на Україну товар проходить митне відчищення і відправляється на склад тимчасового зберігання в Одесі. Як тільки посилка попадає на склад тимчасового зберігання в Одесі, вона готова до видачі клієнту.

3. Перевезення та доставка збірних вантажів авіа та морем з ОАЕ та Китаюзі складу до складу.

У зв'язку з розвитком різних галузей промисловості та бізнесу в Росії, Україні, Молдові активізувався такий напрямок, як перевезення збірних вантажів. Ці товари є продукцією різних відправників, яка доставляється в одну кінцеву точку за допомогою одного і того ж виду транспорту.

Компанія Al Manama Trading L.L.C. пропонує послуги вищевказаної процедури є доставка збірних товарів або вантажів на склад фірми, яка займається організацією транспортування, далі; товар підлягає компонування з багатьох частин на один, збірний. Остаточним  етапом йде сам процес транспортування в кінцеву точку до одержувача вантажу.

Компанія Al Manama Trading L.L.C., що надає транспортно-експедиційні послуги, має багаторічний досвід організації такого виду вантажоперевезень. Наші співробітники точно прорахують вартість всієї процедури і не допустять виникнення непередбачених ситуацій.

4.Контейнерні перевезення вантажів морем з ОАЕ та Китаю від порту до порту

Одним із найпоширеніших, економічно вигідних та сучасних видів транспортування товару є контейнерні перевезення. Завдяки своїй універсальності цей спосіб перевезення часто використовується при мультимодальній схемі: автомобільним транспортом, залізничним транспортом, водним і повітряним транспортом.

Клієнт все частіше і частіше для транспортування свого товару вибирає контейнер, оскільки він надійно оберігає вміст. Звичайно, все залежить від характеру вантажу, але популярність очевидна!

 Компанія   Al Manama Trading L.L.C  сьогодні надає повний комплекс сучасних транспортно-експедиторських послуг, завдяки професіоналізму співробітників, наша компанія дозволяє надавати оперативний та якісний сервіс нашим клієнтам. Ми виконуємо морські вантажоперевезення практично у всі порти світу.

Пропонуємо до вашої уваги перелік послуг компанії Al Manama Trading L.L.C.:

  • контейнерні перевезення 20', 40', 40' High Cube контейнерами;
  • доставка нестандартних вантажів спеціальними Flat Rack та Open Top контейнерами;
  • перевезення збірних вантажів;
  • підбір оптимального маршруту перевезення вантажів через основні морські торгові порти світу;
  • страхування вантажу;
  • таможенное оформление грузов в портах;
  • Ro-Ro сервіс, негабаритні вантажі;

Морські та авіа  перевезення з  Al Manama Trading L.L.C.— це вигідно, надійно та якісно. Будемо раді співпраці.