Al Manama Trading LLC

Морські та авіа перевезення

Китай ОАЕ Росія Україна

Об'єднані Арабські Емірати
тел: +971558925797

Україна
тел: +380487434290

Росія
тел: +74951338607

Китай
тел: +8615521030111

Правила

Правила перевезення вантажів

ПРАВИЛА ПЕРЕСИЛАННЯ ВАНТАЖІВ (АВІА):

Щоб швидко та безперешкодно отримати вантаж після перетину ним кордону та входу вантажу на митну територію України, перед тим, як відправити Ваш товар до нас на склад у країні відправки, будь ласка, дотримуйтесь правил пересилання вантажів, які викладені нижче:

1. У разі неузгодженого відправлення товарів (не оголошення їх в описі), заборонених для доставки, ці вантажі видані не будуть. Відповідальність у разі покладається на одержувача!!!

2. Перевізник не несе відповідальності за неправильне, не повне або завідомо неправдиве зазначення найменувань та кількості виробів, що знаходиться в упакованому місці.

Авіа та Авто перевезення вантажів в імпортному міжнародному сполученні включають:

страхування вантажу - 2% від заявленої вартості (за бажанням клієнта)

Страхування тільки зникнення вантажу або частини вантажу за вартістю, яку ви заявили перед відправкою. Пошкодження вантажу при транспортуванні не підлягає страховці, тому про упаковку тендітного вантажу ви повинні подбати заздалегідь або попередити нас, щоб ми запакували його (стягується плата).

оформлення супровідних та митних документів

При надсиланні вантажів у вигляді міжнародних поштових відправлень стягується плата за виготовлення декларацій для кожного місця (вартість цієї послуги ви можете уточнити у нашого менеджера).

якісною упаковкою забезпечення

При відправленні вантажів у вигляді міжнародних поштових відправлень стягується плата за упаковку кожного місця (вартість послуги ви можете уточнити у нашого менеджера).

ПРАВИЛА ПЕРЕСИЛАННЯ ВАНТАЖІВ (МОРЕМ):

Вантаж, що пред'являється до перевезення, повинен бути підготовлений з урахуванням вимог стандартів на вантаж, а також відповідати вимогам умов морського транспортування та стандартів щодо: справності тари та упаковки; наявності та справності пломб, замків, контрольних стрічок; відсутність течі рідких вантажів у тарі; відповідності тари нормативним документам; наявності на тарі ясно видимого маркування, у тому числі запобіжних написів; відсутності підмочки вантажів, що боїться такої; відсутності запахів або інших ознак, що свідчать про псування вантажу.

Під час підготовки генерального вантажу до перевезення необхідно враховувати:

а) можливість його усунення під впливом качки;

б) небезпека, пов'язану з можливістю його займання, вибуху та несприятливого впливу на людину та навколишнє середовище (токсичність, радіаційне випромінювання);

в) можливість втрати якості або псування від впливу вологи, пилу, забруднень, тепла, корозії, випарів та різних видів бактерій;

г) виділення вологи, пилу, тепла та різних запахів;

д) необхідність забезпечення певних температурних, вологих та вентиляційних режимів перевезення.

17. За ознаками сумісності генеральні вантажі поділяються на три категорії:

а) які мають агресивні властивості;

б) схильні до впливу агресивних факторів;

г) нейтральні.

Тара вантажних місць масою брутто 1 тонна і більше повинна мати пристосування (обуха, рими, гаки, стропи тощо) для виконання вантажно-розвантажувальних робіт та кріплення вантажів на судні. Міцність зазначених пристроїв повинна відповідати масі вантажного місця та навантаженням, що виникають під час морського транспортування. Підйомні пристрої не повинні виступати за зовнішні поверхні тари.

При виявленні недоліків, пов'язаних з небезпекою втрати, псування або пошкодження вантажу та/або завдання шкоди судну, вантажовідправник повинен привести тару у відповідність до вимог чинних нормативних документів.

страхування вантажу – 2% від заявленої вартості (за бажанням клієнта)

Страхування тільки зникнення вантажу або частини вантажу за вартістю, яку ви заявили перед відправкою. Пошкодження вантажу при транспортуванні не підлягає страховці, тому про упаковку тендітного вантажу ви повинні подбати заздалегідь або попередити нас, щоб ми запакували його (стягується плата).

оформлення супровідних та митних документів

При надсиланні вантажів у вигляді міжнародних контейнерних відправлень стягується плата за виготовлення декларацій для кожного місця (вартість цієї послуги ви можете уточнити у нашого менеджера).